Dom

Beijing HiYi Technology Co., Ltd profil firmy

profil firmy

HiYi Techonology to profesjonalna firma zaangażowana w rozwój branży detekcji gazów, posiada ponad 15-letnie doświadczenie w specjalizowaniu się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży detektorów gazu.

Dzięki silnej sile technicznej i sile ekonomicznej firma stale rozwija nowe produkty o międzynarodowym poziomie zaawansowanej technologii.

 

Jesteśmy gotowi zapewnić profesjonalną i dokładną obsługę techniczną oraz zaprojektować projekty pod potrzeby lokalnych klientów.Niezależna technologia, od czujników po detektory, umożliwia nam oferowanie kompleksowych usług w zakresie wykrywania gazu na całym świecie.

 

Zawsze koncentrujemy się na poprawie komunikacji z klientami, rozwijaniu współpracy międzynarodowej i uczestniczeniu w międzynarodowych konkursach, uczestnicząc co roku w wielu profesjonalnych wystawach na całym świecie.

 

Nasze produkty można podzielić na wysokiej klasy laserowy detektor metanu, domowe alarmy gazowe, przenośne detektory gazu, przemysłowe systemy stacjonarne, analizatory gazów, a także czujniki gazu i kluczowe elementy do wykrywania gazu.Produkty uzyskały certyfikaty CE, TUV, ATEX i RoHS i są szeroko stosowane w dziedzinach przemysłowych.

 

Wokół branży IOT połączymy razem czujniki, inteligentny terminal, technologię komunikacyjną, przetwarzanie w chmurze i technologię IOT informacji geograficznej, aby ustanowić kompletny łańcuch branżowy IOT.

 

Koncentrujemy się na wartości klienta, łączymy dbałość o środowisko z technologią oszczędzania energii, dostarczamy doskonałe rozwiązania dla inteligentnego miasta, bezpieczeństwa produkcji, ochrony środowiska, zdrowia i życia ludzi.Tworzenie wartości dla klientów jest naszym nieustannym dążeniem.

Certyfikat certyfikacji produktu

Chiny Beijing HiYi Technology Co., Ltd profil firmy 0

spółdzielnia

Chiny Beijing HiYi Technology Co., Ltd profil firmy 1

Zespół firmy

Chiny Beijing HiYi Technology Co., Ltd profil firmy 2

Warsztaty rozwojowe

Chiny Beijing HiYi Technology Co., Ltd profil firmy 3

Dom towarowy

Chiny Beijing HiYi Technology Co., Ltd profil firmy 4

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Założona w 2004 roku, po Senrui i Zetronie, dwa pokolenia reform firmy, od importu gazu, sprzętu do badań laboratoryjnych, po badania i rozwój produkcji, eksport. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie testowania gazu i sprzętu laboratoryjnego, zobowiązując się do dostarczania światu doskonałej jakości i przystępnej ceny z Chin.

Chiny Beijing HiYi Technology Co., Ltd profil firmy 0

Beijing HiYi Technology Co., Ltd
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : HiYi / BW / Honeywell

Ilość pracowników : 30~50

Coroczne wyprzedaże : 10000000-15000000

Rok założenia : 2001

pc Export : 70% - 80%